Loader

Pasidaryk pats!

Autorius : | Komentavimas išjungtas įraše Pasidaryk pats! | On : 2012/10/08 | Kategorija : Virtuvė

Kiekvienas virtuvėje norime turėti pakankamai vietos kiekvienam reikalingam daiktui, bet taip pat norisi, kad tie daiktai dar ir būtų mieli širdžiai. Dėl to sugalvojau pasidaryti dėžę miltams, kadangi jų visada turiu dideliais kiekiais, o laikant maišuose jie neteikia nei grožio, nei patogumo. Dėžę turėjau namie, kurioje buvo bulvių traškučiai (iš atostogų parsivežėm). O dabar apie pačią gamybą.

Be dėžės dar reikės:

1. Vandens purkštuko;
2. Šviesių dažų;
3. Pasirinktų servetėlių;
4. Dekupažinių klijų;
5. Teptuko;
6. Lako;
7. Popieriaus grindims apsaugoti.

Visų pirma, dėžę išvaliau, neploviau, nes ji kartoninė.
Tuomet pradėjau lupti popierių (etiketę), o kad tai daryti būtų lengviau, šiek tiek apipurkšdavau vandeniu. Idealiai nuvalyti nepavyko, visgi popierinis daiktas.
Jis plyšinėjo netolygiai, dėl to matosi kelių spalvų popierius, o norėdama tolygesnės spalvos ir kad per servetėles nepersimatytų, nudažiau išorę šviesia spalva, kad suvienodinti spalvas. Kai dažai pilnai išdžiuvo (galima džiovimą paspartinti paprastu plaukų džiovintuvu), imamės servetėlių klijavimo. Kadangi šiuo atveju norėjau vientisumo, servetėlių nekarpiau ir klijavau visą, be dalių atskyrimo, nes servetėlės pasitaikė itin plonos (jei jūsų servetėlės tarkim 4 sluoksnių, kelis sluoksnius atskirkite). Atmatavusi servetėles, atsargiai jas priklijavau specialiais klijais. Dėžei leidau natūraliai išdžiūti per naktį, nes neturėjau lako tuo metu. Sekančią dieną jau išdžiuvusią dėžę padengiau vandeniui atspariu laku, kiek padžiovinau džiovintuvu ir viskas, dėžė baigta!

Ne pats tobuliausias dekupažo kūrinys (ko ne itin moku), bet užtat mielas, pačios pagamintas ir lengvai priderintas prie virtuvės interjero.

Sėkmės kūryboje!