Loader

Sveika gyvensena su kviečių daigų sultymis

Autorius : | Komentavimas išjungtas įraše Sveika gyvensena su kviečių daigų sultymis | On : 2012/12/12 | Kategorija : Sveika Mityba

Kuo toliau, tuo daugiau žmonių pradeda domėtis kviečių daigų sultimis, kadangi šios sultys yra pelniusios ne viena sveikatos apdovanojimą. Sveikata besirūpinantiems asmenims kviečių daigų sultys yra pats tas. Jei jūs ruošiatės pasirinkti sveikos gyvensenos kelia, yra keletas dalykų kurios verta žinoti apie kviečių daigų sultis.

Taigi, kas yra kviečių daigai tikriausiai visi žino. Jie turi didelį kiekį chlorofilo.  Tyrimai parodė, kad kviečių daigai pasižymi gydomosiomis ir detoksikuojančiomis savybėmis.

Kadangi kviečių daigai gavo pasaulinį pripažinimą, juos galima rasti kone visur, prekybos centruose, sporto klubuose, net kai kurie barai ir restoranai šių daigų sultis yra įtraukę į savo meniu.

Kokie yra kviečių daigų privalumai? Jie gerina širdies darbą sumažindami kraujo spaudimą. Taip pat padidina raudonųjų kraujo kūnelių kiekį organizme. Šiuose daiguose yra daug šarminių mineralų kurie sumažina kraujo rūgštingumą. Šios sultys pagerina skydliaukės funkcionalumą, bei padeda valdyti virškinamojo trakto sutrikimus, tokius kaip  vidurių užkietėjamas, viduriavimas, skrandžio opas ir opinis kolitas. Dėl mineralų ir antioksidantų, kviečių daigai yra rekomenduojami kaip detoksikuojantis agentas. Jie taip pat neutralizuoja ir šalina kenksmingas chemines jungtis ir kitas chemines medžiagas kurios gali virsti vėžinių ir kitų sveikatos sutrikimų priežastimi. Šie daigai padaro kraują sveiką ir efektyviai detoksikuoja kepenis. Taip pat naudojami gydant ligonius, kurie serga vėžiu arba toksinų sukeltomis ligomis, išvengiant šalutinių poveikių, kuriuos sukelia kiti medikamentai.

Senėjimas yra asmens biologinio augimo ir vystymosi dalis, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad jūsų fizinė būklė bus jo paveikta. Kviečių daigai senėjimą perkelia į kitą lygmenį. Jie ne tik lėtina šį procesą, bet ir valo kūną nuo toksinų ir išlaiko ląsteles sveikas. Daigai taip pat turi ir riebalų deginimo ir apetito mažinimo savybių.

Kviečių daigų sultys spaudžiamos su specialia sulčiaspaudę. Kai kurie žmonės šiuos daigus augina namuose, kad galėtu nuolatos gerti jų sultis. Nesvarbu ar jūs juos auginsite namie ar pirksite, esminis dalykas yra tame, kad juos reikia vartoti. Šios sultys gaminamos kaip ir bet kokios kitos tik įpilkite šiek tiek vandens ir mėgaukitės.

Kviečių daigų sultys jums turi daug maistingųjų medžiagų. Tad atsipalaidokite ir išgerkite po stiklinę šių sulčių kasdien ir pradėkite kelionę į sveikesnį gyvenimą. Atminkite, kad sveikata yra vienas iš labiausiai vertinamų jūsų turtų. Rūpinkitės savimi, spauskite daržovių, vaisių ir žolių sultis, gerkite jas ir tai jums padės būti stipresniais, sveikesniais, žvalesniais, jaunesniais ir išlaikysite savo grožį.